LiveZilla Live Help
Artık kendi formlarınızı oluşturabilirsiniz - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Artık kendi formlarınızı oluşturabilirsiniz


Sitenizde istediğiniz kadar form oluşturabilir, oluşturduğunuz formları istediğiniz sayfaya yerleştirebilir, istediğiniz kadar mail adresine gönderebilirsiniz. Dilediğiniz kadar değişken kullanabilir, dilediğiniz kadar soru sorabilir, cevaplanması zorunlu yada serbest olmasını ayarlabilirsiniz.

 

Form oluşturucuda bazı ayrıntılar tüm Omn Portal modüllerinde olduğu gibi en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Mesela formunuz ne uzunlukta olursa olsun formunuzu dolduran kişinin IP adresi ve formu doldurma zamanı sunucu saatine göre kayıt edilerek size bildirilmektedir. Bir diğer gereksinim ise güvenlik kelimesi. Formlarınızın sonuna güvenlik kelimesi otomatik olarak yerleştirilmektedir. Böylece formlarınız kötü niyetli otomatik internet formu dolduran, reklam yapan yazılımların kurbanı olmamakta, eposta adresinize de her gün 100lerce çöp mail gelmemektedir.

 

Hemen bir omn portal alın, html, php, asp ile yapmakta zorlandığınız herşeyi dakikalar içerisinde pratik bir şekilde yapın.

Haber tarihi: 23/12/2010
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni temalar geldi, geliyor...
Sonraki: Fancybox geldi, lightbox gitti.
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal