LiveZilla Live Help
Şimdi destek almak için bir yol daha! - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Şimdi destek almak için bir yol daha!


2003 yılından beri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi amaç haline getiren Omn Bilişim’in internet sitesi yayınlama hizmetleri (www.omn.net.tr) için kullandığı ticket destek sistemine Omn Portal’da katıldı.

Şimdi, Omn Portal ile ilgili satış öncesi ve sonrası sorularınızı destekal.com üzerinden destek talebi oluşturarak bize hızlıca yöneltebilirsiniz.

Daha önceden sorduğunuz soru ve cevaplara daha sonradan tekrar tekrar ulaşabilirsiniz.

Destek almak için kolay adres, destekal.com, kolay sistem.

“Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı!”

Haber tarihi: 04/07/2011
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni özellik: Ürünleri sınırsız kategoriye ekleyebilme
Sonraki: Intro sayfası geçişini kolayca ayarlayın
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal