LiveZilla Live Help
Yeni özellik: Yan reklam alanları - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Yeni özellik: Yan reklam alanları


Müşterilerimiz tarafından dile getirilen isteklerin bir yenisini daha Omn Portal’a entegre etmiş bulunuyoruz.

Artık sitelerinizin sol ve sağ taraflarına reklam ekleyebilirsiniz.

Yönetici alanınızdan kolaylıkla yönetebileceğiniz yeni reklam alanları eklendi.

İstediğiniz uzunlukta reklamlar ekleyebileceğiniz alanlara isterseniz reklam eklemenin dışında metin, html kodu, video, flash gibi nesneler de ekleyebilirsiniz.

Yan alanlara ekleyeceğiniz reklam alanlarında herhangi bir sınır bulunmamaktadır, isterseniz alt alta onlarca reklam ekleyebileceğiniz gibi isterseniz sadece bir tane de ekleyebilirsiniz.

Ekleyeceğiniz reklamlar tüm temaların yanlarına otomatik olarak eklendiğinden, her temaya tek tek eklemenize gerek yoktur.

Yeni eklenen reklam alanları yandaki temsili resimde koyu kırmızı renkte gösterilmiştir.

Haber tarihi: 04/07/2011
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni özellik: Biz Sizi Arayalım
Sonraki: Yeni özellik: Ürünleri sınırsız kategoriye ekleyebilme
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal