LiveZilla Live Help
Yeni özellik: Biz Sizi Arayalım - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Yeni özellik: Biz Sizi Arayalım


Gelişen e-ticaret kuralları ve mikro sitelerin müşteriye etkileri konusunda yararlı olan bir gereç daha modül olarak Omn Portal’a eklendi.

Biz Sizi Arayalım modülü, kullanıcınızın sayfanızdan Ad Soyad ve Telefon numarasını sizi bırakması ile çalışıyor.

Kullanıcının ad soyad ve telefon numarası bilgisini yönetici alanınızda görebiliyor, arandı olarak işaretliyebiliyor ve her konuşmaya isterseniz notlar yazabiliyorsunuz. Not alanına ne zaman arandığını yada aramada nelerin konuşulduğu gibi bilgileri yazabilirsiniz.

Ayrıca aranan kullanıcıların arşivlenmesi firmanız açısından bir veritabanı oluşturmaya imkan vermektedir.

Ad soyad ve telefon numarasını bırakan kullanıcının ne zaman talep bıraktığı ve IP adresi sistem tarafından otomatik olarak tutularak size gösterilmektedir.

Haber tarihi: 04/07/2011
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni özellik: Manşet Haber 3
Sonraki: Yeni özellik: Yan reklam alanları
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal