LiveZilla Live Help
Kamu’da Omn Portal’ı seçme sebepleri - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Kamu’da Omn Portal’ı seçme sebepleri


2007 yılından bu yana bir çok kamu ve kurum sitesinde kendini gösteren Omn Portal ile ilgili olarak müşterilerimizde yapmış olduğumuz söyleşilerde Omn Portal’dan önceki ve sonraki site durumlarını müşterilerimize sormaktayız.

Söyleşilerimizde müşterilerimizden gelen olumlu belirtilerin başında kullanım kolaylığının olduğunu görüyoruz. Özellikle kamu sitelerinde haber ve duyuru girme özelliği ve kolaylığı, her habere istenildiği kadar yazı ve fotoğraf ekleyebilme, haber içerisine istenildiği gibi şekil verebilme özelliği kullanıcıları çok rahatlatmakta.

Bunun yanı sıra Omn Portal’ın en çok sevilen yanlarından biri de, ziyaretçi defteri, iletişim formu, insan kaynakları, bayilik başvurusu gibi formlar. Bu formlar doldurulduğunda e-mail ile uyarı gönderilmesi, sisteme girildiğinde ana ekranda uyarı ile karşılaması ve bunları sistemde saklaması en çok işe yarayan özelliklerden biri.

Omn Portal ile tanıştıktan hiç bir müşterimizin bu rahatlıklardan ve bu imkanlardan vazgeçmemesi ve olumlu yorumlar ile bizi motive etmesi bize her geçen dün daha çok çalışma hırsı kazandırmaktadır.

İlginize teşekkürlerimizle.

Haber tarihi: 09/04/2010
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yardım Videoları
Sonraki: Neden Omn Portal?
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal