LiveZilla Live Help
Yönetici Alanına Hızlı Erişim - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Yönetici Alanına Hızlı Erişim


Omn Portal ile internet sitesini oluşturmak ve site güncellemeyi başarmanın ne kadar kolay olduğunu siz değerli müşterilerimizden gelen yorumlar sayesinde görüyor ve bu vizyona ulaşmanın mutluluğu yaşıyoruz.

Piyasaya çıkmadan önce hedef olarak belirleyip sloganımıza yansıttığımız “Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı” cümlesinin gurunu layıkıyla hak etmenin haklı gururunu yaşamamıza vesile olan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Ürünümüzü her ay yeni modüller ve özellikler ile genişletirken kullanım kolaylığı prensibinden kopmamak içinde düşünmeyi hiç bir zaman ihmal etmiyoruz. İşte bu doğrultuda yönetici alanına yeni bir özellik ekledik: “Hızlı Erişim”. Bu özellik ile temsili internet sayfası görselinden sitenizin değiştirmek istediğiniz bölümüne tıklayarak üst bölüm, menüler, bloklar, sayfalar, alt bölüm, reklam alanları gibi kısımlara ulaşmanız tek bir tıklama ile mümkün.

Haber tarihi: 20/02/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni özellik: Manşet Ürün Sistemi
Sonraki: Manşet haber sistemlerinde farklı haber kategorilerini görüntüleyebilme
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal