LiveZilla Live Help
Yeni özellik: Manşet Ürün Sistemi - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Yeni özellik: Manşet Ürün Sistemi


Şimdi sayfanıza e-ticaret modülü ile satmak için eklediğiniz ürünlerinizi sayfalarınızda daha etkileyici bir şekilde sergileyebilirsiniz. Üstelik bunun için hiç bir kod bilgisi, flash animasyon tasarlama bilgisi bilmenize gerek yok. Ürün manşet sistemi, tıpkı manşet haber sisteminde olduğu gibi tamamen otomatik olarak çalışıyor.

İstediğiniz herhangi bir kategoriye eklediğiniz son 10 ürünü istediğiniz her sayfada dönerek değişen 10′arlı resimler halinde yayınlayabilirsiniz.Ürünler dönerken fareniz ile üzerine geldiğiniz ürünün resmi büyür ve ürüne daha ayrıntılı bakılabilir. Ürünler, fotoğraf ve fiyatları ile birlikte dönmektedirler.

Haber tarihi: 20/02/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yeni özellik: E-ticaret modülü / Alışveriş sepeti
Sonraki: Yönetici Alanına Hızlı Erişim
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal