LiveZilla Live Help
Daha fazla E-ticaret! - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Daha fazla E-ticaret!


Omn Portal ürünümüzde kullandığımız sipariş formuna bir kaç ay önce "alış veriş sepeti" özelliğini katıp "üyelik sistemi" ile birleştirerek e-ticaret sitesi olarak kullanacağımızı dönüştürdüğümüzü duyurmuştuk
Siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda yeni E-ticaret modülümüzü katkılarınız, talep ve isteklerinizle geliştirmeye devam ediyoruz. Bizimle çalışmayı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.
İşte e-ticaret modülüne eklenen yeni özellikler:
- Ürüne özel indirimli fiyat girme özelliği
Bir ürününüze özel indirim yapacağınız zaman, bunu web sitenizde belirgin bir şekilde eski fiyatında üzerini çizerek göstermek istiyebilirsiniz. Bunu yapmak için yönetici alanınızdan ürünü girerken yada düzenlerken "İndirimli Fiyatı" hanesine ürünün indirimli fiyatını yazmanız yeterli. Eski fiyatın üzeri otomatik olarak çizilecek ve ürün indirimli fiyatı belirgin şekilde görüntülenecektir. 
- Taban fiyatına göre bedava kargo tanımlama
Web sitenizde ürünlerinizi satarken belli bir fiyattan sonraki alımlarda nakliye (kargo) ücretini müşterilerinize ödetmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda yönetici alanınızın siparişler kısmında ki ayarlar bölüme girip "Ücretsiz Kargo İçin En Az Tutar" bölümüne taban fiyatı yazmanız yeterlidir. Örnekte görüldüğü gibi 100TL'yi geçen alışverişler müşterilerinizin hesaplarına kargo bedeli eklenmeyecektir.
 
- Sabit kargo fiyatı
Ürünlerinizi satarken sabit bir kargo fiyatı uygulamak istiyorsanız bu özelliği kullanabilirsiniz. Yönetici alanınızın siparişler kısmında bulunan ayarlar sayfasında ki "Kargo Ücreti" alanına yazdığınız tutar, ücretsiz kargo tutarının altında ki tüm alışverişlere otomatik olarak eklenecektir. Sabit kargo fiyatı özelliği sayesinde ürünlerinizi eklerken nakliye fiyatını eklememenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.
- Üyelik gerektirmeyen alışveriş seçimi özelliği
Eğer müşterilerinizin sattığınız ürünleri defalarca kez alacağını düşünmüyor yada insanların alışveriş yaparken üye olmalarının artık gereksiz bir ayrıntı olduğunu düşünüyorsanız bu özellik tam size göre. Yönetici alanınızın siparişler kısmında ki ayarlar bölümünde bulunan "Alışveriş için üyelik şartı olsun mu?" sorusuna "Hayır" seçimini uygularak ziyaretçilerinizin üye olmadan alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Üye olmadan yapılan alışverişlerin yönetici sipariş bilgilerini görmesi açısından üye olarak yapılan alışverişlerden bir farkı yoktur. Üye olmadan yapılan alışverişlerde de tüm bilgileri (nakliye-fatura vb.) yönetici alanınızdan görebilirsiniz. 
Üye olmadan alışveriş yapabilme özelliği, kullanıcı adı ve şifreleri akılda tutmayı sevmeyen müşteriler için hazırlanmıştır.

- Sizin de benzer bir özelliğe ihtiyacınız mı var? 
Hemen www.omnportal.com/formlar adresinde ki "revize başvurusu" formunu doldurun, yazılım ekibimiz sizin için de çalışsın.

Haber tarihi: 13/04/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Fotoğraf albümleriniz her yerde!
Sonraki: Yeni özellik: Kısıtlı Admin
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal