LiveZilla Live Help
Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı


Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak için kolayca slayt gösterileri yapabilir ve bu gösterileri sayfalar, haberler, bloklar, üst bölüm, alt bölüm, reklam alanları gibi yerlerde kullanabilirsiniz.

Slayt gösterisi modülü ile hiç bir kod yada program kullanımı bilgisine zorunlu kalmadan fotoğraflarınızı kolaylıkla geçiş animasyonlu hale getirebilirsiniz.

Slayt gösterilerinizde geçiş efektlerini ve gösterinin boyutunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Eklenen gösteriler jquery formatlı olduğu için Iphone, Android, Ipad tarzı akıllı mobil cihazlarda sağlıklı bir şekilde görüntülenmektedir.

Haber tarihi: 30/07/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha
Sonraki: Form oluşturucu geliştirildi
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal