LiveZilla Live Help
Arkaplanınız artık hareketli - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Arkaplanınız artık hareketli


Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekleyebilir, hareketli yapabilirsiniz. Resimleriniz fade-in / fade-out özelliği ile otomatik olarak geçiş yapar.

Yönetici Alanı > Temalar > Arkaplan > Temanın arkaplanını hareketli yapın bölümünden yeni arkaplan resimlerinizi Gözat butonları ile kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Yükleyeceğiniz resimlerde .png, .jpg, .gif dosya formatlarını kullanabilirsiniz.

Hareketli arkaplan özelliği jquery formatlı olduğu için Iphone, Android, Ipad tarzı akıllı mobil cihazlarda sağlıklı bir şekilde görüntülenmektedir.

Haber tarihi: 20/12/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: 2013 Vizyonumuz
Sonraki: Marka tesciline .com.tr bedava!
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal