LiveZilla Live Help
2013 Vizyonumuz - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

2013 Vizyonumuz


2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazandıran bir olgu olduğunu anlamayan neredeyse kalmadı. Zaman ve kolaylık etkenlerinin yanısıra e-ticaret alanında şirketlere katkısı küçümsenemez boyutta. Hatta sadece internet kanalı ile müşteri bulan sektörler, sadece internetten para kazanan ticaret sahipleri artışta.

E-ticarette belli bir ivmeyi sürdürmenin en büyük yolu ise arama motorlarında üst sıralarda yer almaktan geçiyor. Arama neticelerinde üst sıralarda yer almayan çok güzel bir internet sayfası satış yapamazken ilk sayfada çıkan ucuz / kalitesiz bir web sayfası sahibine çok daha fazla para kazandırabiliyor.

Omn Bilişim olarak bu konuda izlediğimiz yol bize güvenen her müşteriye gereksiz binlerce tl harcamadan kar ettirerek tecrübe ve deneyimlerimizle uygun fiyatlı çözüm sunmaktır.

Kobi ve şirketlere en hızlı yoldan ve en az maliyetle yapmış olduğumuz güncellenebilir web siteleri ile müşterilerimizi ticarette yukarıya taşımaya 2003 yılından beri olduğu gibi yine devam ediyoruz.

Binlerce tl harcayarak süre kısıtı olan başarılar elde etmek yerine çok daha az maliyetlerle kalıcı sonuçlar elde edebilmek için bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Referanslarımız ve ayrıntılı bilgi için hiç bir ücret ödemeden müşteri temsilcimize istediğiniz soruları sorabilirsiniz.

Unutmayın ki şu an ve her an sizin sektörünüzde arama yapan 100'lerce kişi var. Neden sizde aramalarda üst sıralarda çıkmayasınız?

Haber tarihi: 31/12/2012
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  GoogleÖnceki: İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli
Sonraki: Arkaplanınız artık hareketli
İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal