LiveZilla Live Help
Fotoğraf Galerisi - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Fotoğraf Galerisi

 

Otomatik küçültme yapabilme
Slayt gösterisi olarak yayınlama
Albümlerin ve fotoğrafların yerini değiştirebilme
Klavye ile fotoğraflar arasında geçiş

Sınırsız albüm ve fotoğraf ekleyebilme

Bir seferde çoklu fotoğraf yükleyebilme
Fotoğrafa açıklama yazabilme
Fotoğraflara yorum yapabilme
Albüm kapağını değiştirebilme
Fotoğraf sosyal sitelerde (facebook, twitter, google) paylaşabilme

 
Omn Portal'da fotoğraf galerisi ile internet sayfanıza fotoğraflar eklemek hem kolay hemde hızlı. Çok kısa adımlarla galeriye albüm ve fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza açıklamada yazabilirsiniz.

Galeriye atılan her fotoğrafın küçük ön izleme hali, otomatik oluşturulur, üzerine tıklandığında büyük hali açılır ve üzerine tıklandığında bir sonraki fotoğrafa geçiş sağlanır. Albüme aynı anda birden fazla fotoğraf eklemek mümkündür. Fotoğrafların albümde görüntülenme sırasını ve albümlerin görüntülenme sırasını değiştirmek mümkündür. Ayrıca fotoğraflara bakarken klavyenin sağ ve sol yön tuşları ile fotoğraflar arasında geçiş yapılabildiği gibi fotoğraf albümünü slayt gösterisi olarak izleyebilirsiniz.

Fotoğraf galerisinde her albüme eklenen fotoğraflar sitenizin ftp’sinde farklı dizimlere kayıt edilmektedir. Bu sebepten dolayı binlerce fotoğraf ekleseniz bile açılma hızını etkilemez.

 


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal