LiveZilla Live Help
Sabit Bölümler - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Sabit Bölümler

 

Hava durumu, döviz bilgisi gibi içerikleri sayfalarınızda görüntüleyebilme
Sitenize istediğiniz formatta reklam ekleyebilme
İstediğiniz içeriği bir defa ekleyin tüm sayfalarınızda görüntülensin

  
Portalımızın sabit bölüm desteği ile sayfalarınızın sağ ve sol kısımlarına yazı, resim, flash, reklam gibi içerikler ekleyebilirsiniz. Örneğin almış olduğunuz bir reklamı her sayfaya eklemek yerine sabit bölümleri eklemek yeterlidir. Portalımızda sabit bölümler üç adettir. Üst bölüm, sol bölüm ve  sağ bölüm.
Üst bölüm yönetici panelinizin temalar kısmından sol bölüm ve sağ bölüm ise  ayarlar  menüsünün altında bulunan sabit bölümler kısmından değiştirilebilmektedir. Bazı sayfalarda sağ bölüm'ün kullanılması sayfayı daralttığından içeriğin kullanılmasını zorlaştırabilmektedir. Bu durumda istenilen sayfayı sağ bölüm olmadan kullanabilmek mümkündür. Sabit bölümlere başka sitelerden aldığınız hava durumu, haber, döviz bilgisi gibi içerikleri ekleyebilirsiniz.

 


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal