LiveZilla Live Help
Ön İzleme Sistemleri - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Ön İzleme Sistemleri

İstediğiniz sayfanızın içeriğinde modüllerin son eklenenlerini görütüleyebilme
Son eklenen fotoğrafları, albümleri, haberleri, ziyaretçi defteri mesajlarını ve S.S.S'leri görüntüleyebilme

   
Portalımızın ön izleme sistemleri ile sitenizin istediğiniz bir sayfasının içeriğinin altına modüllerin son içeriklerini yerleştirebilirsin. Örneğin müşteri memnuniyetinden bahsetmiş olduğunuz bir sayfanın altında ziyaretçi defterine gelen son mesajları gösterebilirsiniz. Yada, fotoğrafçılıktan bahsederken, albümünüze eklenen son fotoğrafları gösterebilirsiniz.
Ön izleme kullanabileceğiniz modüller:
Son eklenen fotoğraf albümleri, son eklenen fotoğraflar, son 20 haber, manşet haber, ziyaretçi defterine eklenen son mesajlar, sık sorulan sorular.

 


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal