LiveZilla Live Help
Intro Sayfasi - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Intro Sayfasi

 

Önsayfa ve Pop-up görüntüleme alternatifleri
 İntro tipinin değiştirilebilmesi
 İntro sayfasının geçiş süresinin ayarlanabilmesi

 
Portalımızda intro modülü ile tanıtım, reklam, yapım aşaması sayfası gibi kullanıcıları siteye girmeden önce karşılayacak alan ekleyebilirsiniz.

Oluşturduğunuz intro sayfasına geçiş süresi belirleyebilir istediğiniz süre sonra anasayfaya yönlendirebilirsiniz.

İntro gösterim tipi seçeneklerinden Önsayfayı seçtiğinizde siteniz.com adresine girildiğinde intronuz normal sayfa olarak görüntülenir, pop-up'u seçtiğinizde ise siteniz.com ve siteniz.com/index.php adreslerine girildiğinde intronuz sayfanızın üzerinde görüntülenen bir jquery penceresi ile açılır.

İntro modülü ile ilgili işlemlerinizi yönetici alanınızdan Ayarlar > Modüller > İntro Sayfası alanından gerçekleştirebilirsiniz.

 


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal