LiveZilla Live Help
Omn - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           

Omn

Omn Portal'ı ilk seferde 149.00 TL sonraki alışlarınızda ise 99.00 TL'ye satın alıp, kendi imzanız ile istediğiniz fiyata müşterilerinize satabilirsiniz, yaptığınız sitelerde kendi markanız görünecektir.

Web siteniz için olmazsa olmaz özellikler sunan Omn Portal yazılım'ı Türkiye lokasyonlu sunucularda hızlı, güvenli ve kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. Siteleriniz yıllık yenileme bedeli sadece 79.00 TL'dir. Siparişleriniz en fazla 30 dakika içerisinde aktif edilerek, yardım görselleri ile birlikte e-posta adresinize gönderilmektedir.

Her portal müşterisi, satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da 0374 212 12 52 numaralı telefondan, canlı destek, yardım videoları, e-mail ve ofisimize gelerek birebir destek alma hakkına sahiptir.

Hemen bir Omn Portal alarak çok kolay adımlarla sitenizi yapın ve çok kısa sürede google gibi arama motorlarında görünerek kazancınızı katlayın!

Omn Portal ile web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı!


İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal