LiveZilla Live Help
Koşullar - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Koşullar

Omn Portal bayisi olabilmek için üç farklı koşul (seçenek) bulunmaktadır. Kendinize uygun olanı seçip hiç bir belge gönderimi gerekmeden hemen bayimiz olabilirsiniz. İlk iki seçenekten bireysel kullanıcılar yararlanabilmektedir.

 

 

Seçenek 1) İlk portalı normal satış fiyatı üzerinden satın alma

             Bu koşulda bayi olabilmeniz için sadece bir adet Omn Portal almanız yeterlidir. Daha sonraki tüm alımlarınızı bayi fiyatları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bu koşul için harcamanız gereken tutar 149,00 TL'dir.

 

Seçenek 2) İlk iki portalı aynı anda satın alma

             Bu koşulda bayi olabilmeniz için aynı anda iki site almanız yeterlidir. Diğer koşula göre avantajı hemen bayi fiyatından yararlanmaya başlamanızdır. 99,00 TL olan bayi fiyatı ile iki adet portal aldığınızda bu koşul için harcamanız gereken tutar 198,00 TL'dir.

 

Seçenek 3) Bilgisayar / bilişim / internet sektöründe firma iseniz

             Bu koşulda bayi olabilmeniz için sadece vergi levhanızı bize fakslamanız (0850 302 42 09) yada tarayarak email atmanız (iletişim) yeterlidir. Bu koşula uyan firma/şirketler ilk siparişlerinde 99.00 TL'lik fiyat avantajından yararlanabilirler.


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal