LiveZilla Live Help
Omn Portal satın aldığınızda 150.00 TL değerindeki Google Adwords kuponu hediye - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Omn Portal satın aldığınızda 150.00 TL değerindeki Google Adwords kuponu hediye

Şimdi Omn Portal alan tüm yeni müşterilere 150 TL değerinde ki Google Adwords Başlangıç Kuponu Hediye.

 

Google AdWords promosyon kuponunuz nasıl kullanılır?

Kısa süre önce bir AdWords kuponu aldıysanız ve kuponu nasıl etkinleştireceğiniz veya geçerliliğinin ne zaman sona ereceği gibi bir sorunuz varsa, size yardımcı olmak amacıyla kuponlarla ilgili en sık sorulan soruları bir araya getirdiğimiz bu yazıyı okumaya devam edin.

 

Kuponumu nasıl etkinleştirebilirim?

1. adwords.google.com.tr adresinden hesabınıza giriş yapın.
2. Faturalandırma menüsünden Faturalandırma Tercihleri bağlantısını seçin.
3. Kodunuzu, Promosyon kodları menü bölümü altındaki Kodu kullan alanına girin.
4. Kullan’ı tıklayın.
5. Faturalandırma sekmesinde yer alan Faturalandırma Özeti altındaki bakiyenizi kontrol edin. Tutar, Hizmet Ayarlaması olarak görüntülenir.

 

Kuponumu herhangi bir hesapta etkinleştirebilir miyim?

Bazı istisnaları olmakla birlikte promosyon kuponları yalnızca, Google AdWords programına adwords.google.com.tr sitesinden bireysel olarak kaydolmuş ve kuponun kullanıldığı sırada hesapları 14 günden eski olmayan hesap sahipleri tarafından kullanılabilir. Ayrıca, fatura adresinizin Türkiye için kayıtlı olması gerekir.

Promosyon kredisi devredilemez, satılamaz veya takas edilemez. Her müşteri tek bir promosyon kredisi kullanabilir.

Promosyona ilişkin açıklamayı mutlaka kontrol edin! Belirli bir promosyondaki bazı koşulların farklı olması durumunda, promosyon açıklama broşüründe bu farklılıkla ilgili bilgilere yer veririz. Bu nedenle açıklamayı mutlaka okuyun.

 

Promosyon kuponunun son kullanma tarihi ne anlama gelir?

Promosyon kuponlarının geçerliliği, kuponlar düzenlendikten 3 ay sonra sona erer. Tam son kullanma tarihini promosyon açıklama broşüründe bulabilirsiniz. Kuponunuzu son kullanma tarihinden önce etkinleştirmeniz gerekir, ancak kupon tutarını hangi tarihe kadar kullanmanız gerektiğiyle ilgili bir sınırlama yoktur.

Ayrıca, promosyon kuponunu hesabnız 14 gün içerisinde uygulamanız gerekmektedir. Hesabınız 14 günden eski ise hesabınıza promosyon kupon uygulayamazsınız.

 

Promosyon tutarı hesabımla ne zaman eşleştirilir?

Promosyon kuponun değeri, fatura ayrıntılarınızı girip kodu göndermenizden sonra hesabınızla eşleştirilir. Google, bir defalık hesap etkinleştirme ücreti alır. Faturalandırma seçeneği olarak sonradan ödemeyi tercih ettiyseniz, promosyon kuponu tutarından 7TL etkinleştirme ücreti keseriz.

Faturalandırma seçeneği olarak ön ödemeyi tercih ettiyseniz, önce hesabınıza minimum 14TL ön ödeme yapmanız gerekir. Bu ödemeden 7TL hesap etkinleştirme ücreti alındıktan sonra, hesabınız etkinleştirilir ve promosyon kuponu tutarı hesabınıza geçirilir. Ön ödemeli hesaplarda hesap etkinleştirme ücreti yaptığınız ön ödemeden kesilir, promosyon kupondan kesilmez.

 

Promosyon tutarı bittikten sonra masraf tahakkuk eder mi?

Sadece sonradan ödemeli hesaplarda, promosyon krediniz tükendikten sonra, kampanyalarınız için, karşılığında faturalandırılacağınız maliyetler tahakkuk etmeye devam eder. Promosyon kredinizi aşan bir maliyetin tahakkuk etmesini istemiyorsanız, reklam etkinliğini durdurmak üzere kampanyalarınızı istediğiniz noktada duraklatabilirsiniz.

Ön ödemeli hesaplarda, promosyon krediniz tükendikten sonra, hesabınızda bakiye olmadan reklamlarınız yayınlanmayacağı için, reklamlarınız otomatik olarak durur ve ek masraf tahakkuk etmez. Reklamlarınızın yayınlanmasına devam etmek isterseniz, hesabınıza ödeme yapmanız yeterlidir. Ödemeniz alındıktan sonra reklamlarınız yayınlanmaya devam eder.

Daha fazla bilgi edinmek için Promosyon Kupon Şartlar ve Koşullar belgesini okuyabilirsiniz. Ayrıca, adresindeki Google Gizlilik Merkezi’ni de inceleyebilirsiniz.

 

 

Aşağıda, ödeme seçenekleriyle ilgili daha fazla bilgi bulabilirsiniz:

1. Ön Ödeme
- Banka Havalesi
- Kredi Kartı

2. Sonradan Ödeme
- Kredi Kartı


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal