LiveZilla Live Help
Neden Omn Portal? - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Neden Omn Portal?

İşte Omn Portal'ı seçmeniz için 10 Altın Neden

 

1) 7/24 işlem imkanı

Bilgisayarınızın ve internet bağlantınızın olduğu her yerde sitenizi güncelleyebilirsiniz. Günün 24 saati sitenizle ilgili 500'den fazla işlem sadece bir internet kadar uzağınızda. 


2) Güvenli

Siteleriniz, çift firewall ile korunan Türkiye lokasyonlu sunucularımızda, periyodik olarak iki ayrı şekilde  backup (yedek) alınmaktadır. Şifreleriniz kriptolanarak veritabanına kayıt olduğu için biz dahil kimse görüntüleyemez.  Ayrıca kullanıcılarınız tarafından rahatsız edilmemeniz için sitenizde ki tüm formlarda güvenlik kelimesi uygulaması bulunmaktadır. Yüksek kapasiteli donanım ve 2003'den bu yana gelen tecrübemize güvenin.


3) Hızlı

Portalı satın almak ve aktivasyon sadece 10-30 dk arasında sürmektedir.  Bitmedi, satın altıktan sonra verdiğimiz hizmete artan hızla devam ediyoruz, gelişen teknolojiyi sürekli takip ediyor, yeniliyor ve alt yapımızı bu doğrultuda güçlendiriyoruz. Türkiye lokasyonlu sunucularımızın internete çıkış hızı 1 Gbps.

4) Uygun Fiyat

Barındırdığı modülleri bir sitede toplamaya kalksanız binlerce TL ve en önemlisi çok uzun bir zamanı gözden çıkarmanız gerekirken, Omn Portal'ın fiyatı sadece 149.00 TL'dir. Üstelik 2. ve sonra ki siteleriniz için şartsız olarak 99.00 TL. Sonra ki yıllarda süre uzatımı için ödemeniz gereken tutar ise sadece 79.00 TL'dir. 


5) Kullanıcı Dostu

"Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı" sloganını prensip edinmiş ürünümüzün yönetici alanı siz değerli müşterilerimiz için sade, kullanımı son derece kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz ile tasarlanmıştır. Herşey kendi dilinizde, kolay ve saniyeler içerisinde yapılabilmektedir.

 

6) Kolay Ulaşılabilir

Dünyanın neresinde olursanız olun, internete bağlı bir bilgisayarla, haftanın 7 günü, günün 24 saati sitenizi güncelleyebilirsiniz. Hiç bir özel program kurmadan, herhangi bir internet tarayıcısı programı ile bunu yapabilirsiniz. (Firefox, Internet Explorer, Chrome, Netscape vb.)

 

7) Etkin Destek

Siz değerli müşterilerimize satış öncesi ve satış sonrası en etkin desteği veriyoruz. Hiç bir ücret almadan sorduğunuz her soruya en ince ayrıntısına kadar yol göstererek yanıt veriyor ve bu konuda çok hassas davranıyoruz, gerektiğinde hiç bir ücret almadan bilgisayarınıza bağlanarak işleminizi biz gerçekleştiriyoruz. Her müşterimize ilk müşterimiz gibi davranmaktan haz alıyoruz. Bize ulaşmaktan çekinmeyiniz. Bize ulaşın.

 

8) Tamamen Değiştirilebilme

Sadece içerik eklemeyin, sitenizin görüntüsünü tekrar tekrar değiştirin, hiç bir bilgi silinmez. Bununla yetinmeyin, dış sitelerden aldığınız html kodlarını sitenize yerleştirin, uygulamalar kullanın, sitenizde güncel akış sağlayın.


9) İşlemi Kendi Kendine Yapma

Hiçbir kişi ya da araca bağlı bulunmadan işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sitenizi güncelleştirmek için her seferinde para harcamak zorunda değilsiniz.

 

10) Kazandıran

Sadece kendinize site yapmayın. Kendi imzanız ile başkalarına da site yapın. 2. ve sonraki siteleri 99.00 TL'ye aldığınızda, Omn Portal kendi imzasını kullanmaz, siz ne isterseniz onu yazar, ona bağlantı veririz. Yani 99.00 TL'ye alın, istediğiniz fiyata satın.


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal