LiveZilla Live Help
Video Galerisi - Omn Portal - Web sitesi yapmak hiç bu kadar kolay olmadı. - 0374 212 12 52

İşin Sırrı Ayrıntılarda Gizli İnternetin olmazsa olmaz derecesine gelindiği günümüzde, Omn Portal'ı diğer site k...           • 2013 Vizyonumuz 2013 itibariyle artık internet'in ne kadar (kullanıma göre) yararlı ve insanlara zaman kazan...           • Arkaplanınız artık hareketli Omn Portal'a yeni eklenen hareketli arkaplan özelliği ile arkaplanıza birden fazla resim ekl...           • Marka tesciline .com.tr bedava! Şimdi marka tescili yaptıran Omn Bilişim müşterilerine marka ile ilgili .com.tr alan adı tes...           • Deneme sitelerinizden imzaları kaldırdık Yenisitem.net sitesi üzerinden Omn Portal deneme sitelerinde bulunan "Tasarım ve Programlama...           • İntroya sayfa içinde açılan pencere alternatifi eklendi Şimdi duyuru, haber, ilanlarınızı ziyaretçilerinize göstermek daha kolay. Şimdiye dek...           • Menülerin arkaplanını daha kolay değişitirilebilirsiniz Şimdi internet sayfanızın menü renklerini daha kolay değiştirebilirsiniz. Menülerinizde...           • Yeni sayfanın sıralamasını belirlemek daha kolay Şimdi oluşturduğunuz sayfaları yan menüye yada üst menüye yerleştirmek çok d...           • Yan menü akordiyonuna bir alternatif daha Yan menünün daha estetik görüntülenmesini sağlayan akordiyon özelliğ...           • Yeni özellik: Otomatik slayt gösterimi yapımı Omn Portal'a yeni eklenen slayt modülü ile şimdi internet sayfanızda yayınlamak i&ccedi...           
Hemen Satın Al

 


Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    

Video Galerisi

 

Hızlı ve kolay video eklenimi
Sınırsız video kategorisi ve video ekleyebilme
Seo desteği ile arama motorlarına kayıt
Videolarda sosyal paylaşım yapabilme

Kategorilerin ve videoların sıralarını sürükleyerek değiştirebilme

Embed (gömme) tekniği ile sınırsız alan, trafik avantajı
Sadece üyelerin görebileceği videolar ekleyebilme
İstenilen uzunlukta video açıklaması ekleyebilme
Oylama sayacı (beğendim / beğenmedim)
En çok beğenilen videoları sitenizin bloglarında gösterebilme
En çok izlenen videoları sitenizin bloglarında gösterebilme
En son eklenen videoları sitenizin bloglarında gösterebilme
Eklenen videolara kullanıcılarınızın yorum (yönetici onaylı) yapabilmesi
Videolara yorum geldiğinde email ile bilgilendirme

   
   Portalınızın video galerisi ile internet sayfanıza kolay ve hızlı bir şekilde istediğiniz kadar video kategorisi ve video ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz videoların kullanıcılar tarafından kaç defa izlendiği, kullanıcılarınızın yorumları, kaç kullanıcınızın beğenip / beğenmediği, sosyal paylaşım sitelerine ekleme özellikleri video izleme alanında otomatik olarak sunulmaktadır. Bu özellikleri kullanmak istemediğiniz zaman yönetici alanından kapatabilirsiniz.

   Yönetici alanınızdan video eklemek için sadece çok basit 6 bilgiyi doldurmanız yeterlidir. Bunlar; video başlığı, kategorisi, embed (gömme) kodu, açıklaması, önizleme resmi ve videoyu izleme yetkisi seçimidir. İstediğiniz videoların yalnızca üyeleriniz tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

   Videonuzu bir çok meşhur video paylaşım sitesinden ekleyebilirsiniz; youtube, dailymation, vimeo,  mynet, izlesene vb.

   Yukarıda bahsedilen tüm özellikler ve video galerisi ile ilgili diğer kullanım ayrıntılarını görmek için yardım videolarını izleyebilirsiniz.

 


Temalar

Bayilik

İzlemede Kalın


Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Bağlantılar

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal